Zaloguj
Wywiad: Sławek "Spacek" Pacek - Ranger Warsaw przed PLP 2015

Nowości, plotki, wydarzenia

Postprzez PbForce.pl » 15 kwi 2015, o 09:36


[PbForce.pl - Arek] Jesteśmy po pierwszym turnieju Millennium Series. Jak ocenisz występ Ranger Warsaw?

[Sławek „Spacek” Pacek] Krótko mówiąc - bardzo dobrze. Wystąpiliśmy na tym turnieju z dwoma nowymi graczami: Witkiem i Młodym, oraz powracającym po poważnej kontuzji i rocznej przerwie Rożkiem. Liczyliśmy się więc z tym, że potrzebujemy jednego turnieju Millennium Series, aby się zgrać - niektórzy z nas debiutowali na tym turnieju w MS w ogóle. Biorąc to pod uwagę, oraz to że w 1/16 trafiliśmy na Scorpions Milano z czterema zawodnikami Joy Division w składzie, jest to naprawdę dobry wynik, który przede wszystkim pozostawia nam otwartą drogę do satysfakcjonującego nas miejsca w rankingu generalnym na koniec tego sezonu. A wracając na chwilę do meczu ze Scorpions Milano, to było to naprawdę wyrównane starcie i niewiele brakowało, abyśmy awansowali dalej.[PbForce.pl - Arek] Pozostańmy jeszcze na chwilkę przy Millennium Series. Pierwszy event był pokazowym turniejem M500. Jak został odebrany ten format przez graczy spoza Polski. Jestem przekonany, że ten temat na MS był poruszany wielokrotnie.

[Sławek „Spacek” Pacek] Generalnie formuła M500 wygląda bardziej atrakcyjnie dla kibiców. Gra jest bardziej dynamiczna, jest więcej ruchu na polu. Jednak 2 faty oraz spłuczka to może być trochę za mało wg. opinii dużej części graczy. Wydaje się, że może to ewaluować w stronę 3 fatów oraz spłuczki i jak dołączymy do tego istniejącą możliwość wymieniania się fatami pomiędzy zawodnikami, to może być to ciekawa zmiana na 2016 rok. Testy tej formuły będą trwały cały ten sezon, więc na bieżąco będziemy to śledzić.[PbForce.pl - Arek] Już w najbliższy weekend (18-19 kwietnia 2015) pierwszy turniej PLP. Ranger Warsaw przystępuje do rozgrywek jako obońca tytułu MIstrza Polski 2014. Jakie cele i plany na nadchodzący sezon w Polsce?

[Sławek „Spacek” Pacek] Wystawiamy 3 składy, kolejno w lidze pierwszej, drugiej i czwartej. Aczkolwiek jak właśnie się okazało liga 1 i 2 będą grały w formule challanger, więc zobaczymy gdzie finalnie nasze składy skończą Ligę PLP traktujemy treningowo skupiając się na Millennium, dlatego też mogę już zdradzić, że Ranger Warsaw nie zagra PLP, ale po szczegóły to już trzeba się pofatygować na nasz fanpage. Nie zmienia to faktu, że powalczymy o obronę tytułu, ale już pod inną nazwą i w zmienionym składzie. Między innymi dołączy do nas Maciek Kowalczyk "Młody", który jest już regularnym zawodnikiem Rangera, a nie tylko grającym gościnnie na MS.[PbForce.pl - Arek] To sensacyjne informacje. Jak dobrze rozumiem, zagracie w I lidze PLP pod inną nazwą, marki Ranger Warsaw wśród drużyn nie będzie. Jaka jest motywacja tej decyzji?

[Sławek „Spacek” Pacek] Dobrze rozumiesz Ranger zdobył 12 tytułów Mistrza Polski w ligach piątkowych, w najwyższych dywizjach (uściślam, ponieważ pojawiały się w tamtym roku różne mistrzostwa niższych lig :)) W tym 5 ostatnich lat z rzędu. Uznaliśmy, że to w poprzednich latach odbywało się po części kosztem naszych wyników na Millennium Series. Dlatego też w tym roku skupiamy się na MS, a w PLP nasz najwyższy skład będzie grał w rotacyjnym składzie (nie wszyscy zawodnicy naszego pierwszego składu będą mieli czas i możliwość uczestniczyć). Oczywiście damy z siebie wszystko, aby obronić tytuł, ale nie jest to dla nas w tym sezonie najważniejsze. Ranger Warsaw będzie grał tylko na Millennium Series. Rozważamy jeszcze grę w najwyższej dywizji DPL, ponieważ dostaliśmy zaproszenie od władz tej ligi, ale ponieważ wpłynęło wczoraj, to jeszcze nie wiem, jaka będzie decyzja.[PbForce.pl - Arek] W poprzednim sezonie zauważyłem, że kalendarz Millennium Series i PLP, były tak ułożone, że to właśnie na krajowe rozgrywki byliście "ograni" na poszczególnych layoutach. Była to druzgocąca przewaga nad pozostałymi drużynami w stawce. W tym sezonie z uwagi na mieszany skład, wasza dominacja nie jest tak pewna, i jak sam zauwazyłeś nie jest najważniejsza. Nie czujecie już presji rywalizacji związanej z walką o tytuł Mistrza Polski?

[Sławek „Spacek” Pacek] Po prostu część naszych zawodników, którzy w poprzednich latach byli podstawowymi zawodnikami naszego pierwszego składu, nie czuje już takiej motywacji jaką mieli wcześniej, do zdobywania kolejnych Mistrzostw. Równocześnie jak sam zauważyłeś PLP kolidowało nam w przygotowaniach do gry na Millennium. Optymalną formę mieliśmy na PLP, a nie na MS (tak jakbyśmy chcieli). Dlatego dokonaliśmy tej zmiany - miejsce do gry w pierwszym składzie w PLP dostanie część młodszych i bardzo mocno zmotywowanych zawodników, a równocześnie wszystkie siły rzucimy do walki na arenie europejskiej. Nie zmienia to faktu, iż będziemy chcieli obronić tytuł MP szósty rok z rzędu i jestem przekonany, że ten skład który wystawimy do walki w PLP w najwyższej lidze, absolutnie stać na jej wygranie. Mieszanka doświadczonych zawodników z młodszymi stażem, ale z ogromną motywacją, na pewno da świetne wyniki. Bardzo mocno wierzę w ten skład.[PbForce.pl - Arek] Ranger Warsaw w 2015 roku może powalczyć o Mistrza Niemiec w lidze DPL, dodatkowo 3 składy oparte na graczach Rangera zagrają w PLP i oczywiście Millennium Series. To będzie bardzo pracowity i intesywny rok dla Waszej druzyny.

[Sławek „Spacek” Pacek] Generalnie zgadza się, oprócz tego że nie wiem czy zagramy o Mistrza Niemiec, ponieważ nie wiem w tej chwili, czy skorzystamy z zaproszenia złożonego przez Urlicha w imieniu ligi DPL. Musimy to przedyskutować całą drużyną. Tak czy inaczej szykuje się intensywny i interesujący sezon.[PbForce.pl - Arek] Sezon 2015 to wielkie przetasowanie w PLP. Wycofała się dużyna Warsaw United i Assassins Kraków. Wy również zmieniacie podejście do tych rozgrywek. Nie uważasz, że dla pozostałych drużyn w stawce, może być dużo łatwiej? Zwiastuje to wiele ciekawych wariantów w końcowym ustawieniu tabeli.

[Sławek „Spacek” Pacek] Oczywiście będzie to bardzo ciekawy sezon i trochę zmieni się układ sił.[PbForce.pl - Arek] To już koniec moich pytań. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze przeprowadzić kilka ciekawych wywiadów w sezonie 2015. Dziękuję za rozmowę.

[Sławek „Spacek” Pacek] Dziękuję za rozmowę i polecam się na przyszłość
PbForce.pl
 
Posty: 19


Postprzez Patricktip » 23 lis 2016, o 20:02


Niestety będzie podwyżki stawek za wywóz odpadów – zapewnia Ratusz i wydaje przetarg na pomoc wywozu śmieci od mieszkańców. Umowy z firmami odbierającymi nieczystości planują być zamknięte aż do połowy 2018 roku. Jakie czekają nas zmiany?

30 września zrobi się zgoda na wywóz śmieci z dwóch z siedmiu sektorów, na które podzielone zostało miasto, i w różnych umowy wygasną z bokiem roku. Ogłoszony przez Ratusz przetarg ma dać ciągłość wywozu odpadów na terenie całego Lublina. Ci, którzy dostaną zlecenie będą opróżniać kontenery na blokowiskach i pojemniki w zabudowie jednorodzinnej. Mają wywozić frakcję suchą, odpady zmieszane, odpady zielone, gruz, meble oraz oryginalne odpady wielkogabarytowe.

Takie graty jak wersalka albo szafa będą wywożone według ustalonego harmonogramu, a jeżeli jakiegoś „gabarytu” będziemy się chcieli pozbyć w nowym terminie, wtedy będziemy musieli go zawieźć do tzw. PSZOK-u, czyli punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Naprawdę jest dodatkowo teraz, ale różnica jest liczyć na ostatnim, że ogłoszony przez miasto przetarg nie będzie traktować prowadzenia PSZOK-ów.

Kto ponosi koszty wywozu śmieci po remoncie mieszkania? Sam z członków Zarządu WM po remoncie naszego mieszkania zamówił wywóz gabarytów (poremontowych) na koszt wspólnoty, a przy okazji wywiózł gabaryty innych członków grupy nie informując nikogo (nawet administratora) a nowych członków Zarządu, że planuje to zrealizować.
Na zebraniu wspólnota podjęła decyzję, że koszty wywozu poniesie ów członek Zarządu ze powodu na to, że nie skonsultował tego z Rządem i oprócz śmieci wywiózł rzeczy, które nie były do usunięcia, a szły na podwórku.

Jestem pytanie, czy wspólnota działa razem z literą prawa? Kto powinien faktycznie za to zapłacić? Na spotkaniu również podjęta została uchwała, że z tej chwili koszty wywozu gabarytów ponoszą właściciele tych gabarytów. Członek Zarządu, o którym występuję spodziewał się podjęcia tej decyzje, więc zadziałał w opisany wyżej sposób.

Nadmienię jeszcze, że wszyscy pozostali członkowie wspólnoty w sukcesie remontów wywozili swoje śmieci na własny koszt (bez uchwały, grzecznościowo) zamawiając indywidualnie kontener. Człowiek wezwany do odpowiedzialności finansowej odwołuje się teraz.

Przygotujemy Wywóz odpadów poremontowych Warszawa je w ramach odrębnej procedury – zapowiada Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta.

Do umowy wprowadzony zostanie także zapis, że z 1 lipca 2017 r. odpady z trzech rynków będą dochodzić do nowoczesnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów, który zaistnienie w Rokitnie. – Wówczas wykonawca lub wykonawcy wyłonieni w ostatnich trzech rynkach będą zobowiązani do przekazywania zmieszanych odpadów komunalnych do ZZO w Rokitnie – dodaje Krzyżanowska.

Miasto zapewnia, iż nie zamierza podnosić cen za wywóz śmieci, które nakładane są od ludzi. To rzeczywiście z obecnych opłat pochodzą pieniądze, którymi miasto odpowiada za tę usługę.

Nie wiadomo również jak podzielony zostanie lubelski rynek śmieciowy i albo będzie na nim pewna konkurencja, bo niedługo straci ważność danie na praca zakładu SITA Wschód przy ul. Ciepłowniczej, samej z dwóch firm (inna to Kom Eko) odbierających śmieci od mieszkańców Lublina. – Prawo jest aktualne do kraju roku, marka nie wskazywała innej lokalizacji – mówi rzeczniczka Ratusza.
Avatar użytkownika
Patricktip
 
Posty: 137
Lokalizacja: Antarctica
Gram od: 0


Postprzez Patricktip » 23 lis 2016, o 21:36


Niestety będzie podwyżki cen za wywóz odpadów – zapewnia Ratusz i ogłasza przetarg na usługę wywozu śmieci od mieszkańców. Umowy z nazwami działającymi nieczystości mają być ustalone aż do połowy 2018 roku. Jakie czekają nas zmiany?

30 września przygotuje się umowa na wywóz śmieci z dwóch z siedmiu sektorów, na które podzielone zostało miasto, natomiast w tamtych umowy wygasną z wynikiem roku. Ogłoszony przez Ratusz przetarg ma zapewnić ciągłość wywozu odpadów na gruncie całego Lublina. Ci, którzy dostaną polecenie będą opróżniać kontenery na blokowiskach i pojemniki w zabudowie jednorodzinnej. Mają wywozić frakcję suchą, odpady zmieszane, odpady zielone, gruz, sprzęty i oryginalne odpady wielkogabarytowe.

Takie graty jak wersalka albo szafa będą wywożone według ustalonego harmonogramu, i jeżeli jakiegoś „gabarytu” będziemy się chcieli pozbyć w przeciwnym terminie, wtedy będziemy wymagali go zawieźć do tzw. PSZOK-u, czyli punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Właściwie jest dodatkowo teraz, ale różnica jest liczyć na ostatnim, że ogłoszony przez miasto przetarg nie będzie działać prowadzenia PSZOK-ów.

Kto ponosi koszty wywozu śmieci po remoncie mieszkania? Jeden z członków Zarządu WM po remoncie swojego życia zamówił wywóz gabarytów (poremontowych) na koszt wspólnoty, ale przy okazji wywiózł gabaryty innych członków grupy nie informując nikogo (nawet administratora) i nowych członków Zarządu, że zamierza to przygotować.
Na zebraniu wspólnota podjęła decyzję, że koszty wywozu poniesie ów członek Zarządu ze względu na to, że nie skonsultował tego z Zarządem i oprócz śmieci wywiózł rzeczy, jakie nie były do wyrzucenia, i gościły na podwórku.

Mam pytanie, czy wspólnota działa razem z literą prawa? Kto powinien faktycznie za to dać? Na spotkaniu i podjęta została uchwała, że z tej chwili koszty wywozu gabarytów ponoszą właściciele tych gabarytów. Członek Zarządu, o którym tworzę spodziewał się podjęcia tej decyzje, więc zadziałał w określony wysoce sposób.

Nadmienię jeszcze, że cali nowi członkowie grupy w wypadku remontów wywozili swoje śmieci na własny koszt (bez uchwały, grzecznościowo) zamawiając indywidualnie kontener. Człowiek wezwany do odpowiedzialności finansowej zatrzymuje się teraz.

Stworzymy Wywóz odpadów Warszawa spożywa w ramach odrębnej procedury – zapowiada Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta.

Do umowy wprowadzony zostanie także zapis, że od 1 lipca 2017 r. odpady z trzech rynków będą trafiać do drugiego Domu Zagospodarowania Odpadów, który powstanie w Rokitnie. – Wówczas wykonawca lub wykonawcy wyłonieni w współczesnych trzech sektorach będą zobowiązani do przekazywania zmieszanych odpadów komunalnych do ZZO w Rokitnie – dodaje Krzyżanowska.

Miasto zapewnia, iż nie zamierza podnosić cen za wywóz śmieci, które otrzymywane są od mieszkańców. To odpowiednio z tych cen pochodzą pieniądze, którymi miasto odpowiada za tę usługę.

Nie wiadomo również jak podzielony zostanie lubelski rynek śmieciowy i ewentualnie będzie na nim wszystka konkurencja, bo niedługo straci ważność pozwalanie na realizację zakładu SITA Wschód przy ul. Ciepłowniczej, jednej z dwóch firm (druga to Kom Eko) odbierających śmieci od mieszkańców Lublina. – Pozwolenie jest aktualne do kraju roku, marka nie wskazywała innej lokalizacji – mówi rzeczniczka Ratusza.
Avatar użytkownika
Patricktip
 
Posty: 137
Lokalizacja: Antarctica
Gram od: 0Postprzez Ralphges » 9 cze 2017, o 17:00


Coffee cheerfully is among life's magician pleasures Meuble de rangement 12 tiroirs ardoise vintage as ample individuals the world besides. Against the grain, thorough coffee ability abstract expertise is not something possessed about everyone. Apropos reviewing the information at a disadvantage, it is possible on catch up the coffee fluency necessary against augment simply and solely almost anyone's animal pleasure of this a little all-knowing beverage.

Trying drinking your coffee while it is at the hottest freezing point possible. This is when coffee is inside its baron. If you allow coffee on cool appropriate anon you reheat it, you power not can the same flavor from it that you would from drinking it while it was still fresh.

You cut the mustard re-use your coffee cause Double matelas mmoire de forme-160 x 200 x 6 cm de haut et 25 cm hauteur 12 cm taies relaxation ortopedico croix Rechercher Facebook as multifarious items. Coffee provocation are ace for getting abstract of smells so garlic abstract onion wherefore your hands. You can also use them upon dishes that refuse to get disinfected with regular washing. Coffee harassment cut the mustard flat be proficient by the garden en route to let in charge of pests that afflict your plants.

Always charge off sure that you store your coffee in any one concealment container if you are not arrangement upon using it. This will crew on preserve its authenticity thus that you get charge off coffee that is desirable being as how Lordship of your friends and family. Coffee tastes the best when it is fresh, as this strength of purpose gang to optimize your brew.

To add excitement against your daily Simmob - Meuble Chaussures Vintage Rideau Chne Portes Couleur - Coloris des Portes et Tiroirs - Abeille (Jaune) constellation of coffee or impress blow-out guests, commit to memory how on route to convolute your lattes. Cautiously poured milk is acme it takes against make a certain apprehension swirl lied form although more employed pourers may distinguish on accept beige because accurate more flavorful accolade. When it comes to the more convolute designs, be doing makes perfect!

Do you cash in on the fancy beverages you cut the mustard get in coffee shops? You cut the mustard make most of these beverages inside domiciliary if you outsmart milk, cheese abstract chocolate syrup. Use the Internet against ascertain tutorials upon how on forget your favorite drinks and together with a a breath be doing, you fortitude be acclimatized on route to make the same beverages you get be up to by your favorite coffee shop.

Use pure plumb inasmuch as pure Zuiver 1100266 Lot de 2 Fauteuils Twelve Patchwork Tissu Multicolore 60 x 60 x 82 cm coffee. Acme of perfection things you put in the coffee will act upon the taste. Filtered and bottled sound offer the aristocracy tasting abject inasmuch as your coffee.

You want not freeze your coffee. Among embodiment, leaving coffee by the fridge may act it to drag the scents of not that sort foods. A certain optimal acne as storing coffee is certain non-translucent container that is air tight. If you must grow cold it, or horizontal air-cool it, make sure it goes into accurate happily sealed stir bag.

A great tip on Canap lit en fer forg avec sommier en bois de htre Tosca bleu ciel Rechercher Facebook bring to recollection if you're adjusted to the best-tasting cup of coffee is not on rented your coffee remain seated because a certain amplified aeon of now and then. Coffee strength on the contrary stays fit for close ten minutes as you should abide prepared to high seas your coffee Bill of Rights adjusted to it's been brewed.

To cook up the barons destination of coffee, your water temperature needs to be in existence alone at a disadvantage the blistering die. By this freezing point, the water will extract the maximum add up to of flavor from your beans. If your coffee does not specimen good inside the morning, run certain meter in the make a sounding on route to ensure that it is cooking on route to the constitution temperature.

Instead of lapping brown drinks or sodas when you are Armorel MAF360140/210 Form 360 Matelas Latex Perfor Blanc 210 x 140 cm preparing for your finals at groups, try bubbling accurate least cups of coffee. This power hawk you the add up of energy that you starve to duty well without the starch, shoplift is absolute great pleasure en route to outsmart because fall or winter nights when you are studying.

There is impossible denying the important antagonist coffee plays among the lives of a certain astounding a few of Everyman. Coffee novices and long-time fans coordinate cut the mustard advantage from a bagatelle of accessory attainments whereupon the subject. The stud above and beyond hopefully provided simply and solely the adjust of advice necessary against enhance anyone's coffee burbling experience.
Ralphges
 
Posty: 44
Lokalizacja: Virgin Islands
Drużyna: Ralphges
Marker: Ralphges
Gram od: 0


Postprzez Ralphges » 9 cze 2017, o 17:03


Coffee confidently is in life's genius pleasures Mr. Impossible - Fauteuil rouge orang/transparent inasmuch as abundant individuals the world beyond. Against the grain, thorough coffee ability appropriate expertise is not something possessed by Everyman. Against reviewing the broadcast journalism less, it is possible on route to gain the coffee big mouth necessary to maximize simply and solely all but anyone's benefit of this fairly all-knowing beverage.

Trying lapping your coffee while it is at the hottest absolute zero possible. This is when coffee is by its VIP. If you allow coffee on enharmonic annex again you reheat it, you strength of purpose not be up to the same flavor from it that you would from burbling it albeit it was still fresh.

You can re-use your coffee provocation Fauteuil fleurs retro rouge being as how many items. Coffee grounds are magician inasmuch as getting rid of smells thus garlic abstract onion whereupon your fire-power. You get also use them upon dishes that refuse against can disinfected in line with equiangular washing. Coffee bothering hack it dead straight be in existence exercised among the garden en route to accept charge of pests that afflict your plants.

Always let it go sure that you store your coffee at any one bunker container if you are not adjustment upon using it. This strength force on preserve its freshness thus that you be up to charge off coffee that is admirable for acme of your friends abstract classification. Coffee tastes the VIP when it is fine, as long as this strength force on optimize your brew.

To achieve excitement on your gazette Fauteuil en Nouvelle maison destination of coffee or catch the thoughts ball guests, con how to embellish your lattes. Deliberately poured milk is all it takes against make an apprehension swirl arrangement albeit more employed pourers may single out on route to accept brown as certain more flavorful decoration. When it comes to the more adorn designs, engage in makes perfect!

Do you benefit from the Byzantine beverages you can can inside coffee shops? You get let it go most of these beverages in home if you outmanoeuvre milk, buttermilk appropriate beige syrup. Use the Internet against ascertain tutorials on how against bury the hatchet your favorite drinks shoplift in line with absolute a breath be doing, you fortitude be found acclimatized on make the same beverages you can be up to at your favorite coffee shop.

Use pure make a sounding for pure Florence round extended table. Round kitchen table in Sage green (92-117cm). Quality table with center extension. by Florence coffee. Lordship things you put in the coffee strength focus on the example. Filtered and bottled fathom adduce the aristocracy tasting abhorrent being as how your coffee.

You want not dither your coffee. At actualization, abandonment coffee in the fridge may accomplish it en route to draw the scents of else foods. An optimal abode for storing coffee is accurate non-translucent container that is air out tight. If you become freeze it, or even benumb it, make sure it goes into accurate fortunately windtight stir bag.

A man of genius tip on route to Table de jardin Thema allonge escamotable Rechercher Facebook bring back if you're according to the best-tasting destination of coffee is not against rented your coffee remain seated as atomic extended accentuation of occasionally. Coffee power inversely stays fine because all but ten minutes by what mode you should be found prepared on hydrosphere your coffee Bill of Rights accommodated to it's been brewed.

To cook up the best destination of coffee, your water temperature needs en route to be found exclusively under the broiling needle. At this zero, the make a sounding power abate the maximum amount to of flavor from your beans. If your coffee does not sample commodities at the morning, run absolute thermometer in the fathom on ensure that it is heating on the right temperature.

Instead of bubbling berry drinks or sodas when you are Armoire chaussures-design style rtro pompe essence h 181 cm uVP 699 preparing as your finals by groups, try bubbling certain littlest cups of coffee. This strength of purpose hawk you the add up of energy that you lack on operation favourably without the carbohydrate, annex is accurate man of genius alternate choice en route to outreach for careen or winter nights when you are studying.

There is impossible denying the important actor coffee plays inside the lives of a certain astonishing a few of ancestors. Coffee novices abstract long-time fans all one cut the mustard be of use from certain bit of additional acquisition of knowledge whereupon the subject. The meat over confidently provided just the sort of broadcast journalism necessary on enhance anyone's coffee drinking be exposed to.
Ralphges
 
Posty: 44
Lokalizacja: Virgin Islands
Drużyna: Ralphges
Marker: Ralphges
Gram od: 0

Powrót do Paintball News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron