Sławek „Spacek” Pacek o Ranger Warsaw przed pierwszym turniejem Millennium Series 2015

reklama4

 

960073_652361081480589_1823605035_n

 

 

 Sławek „Spacek” Pacek o Ranger Warsaw przed pierwszym turniejem Millennium Series 2015

 

[PbForce.pl – Arek] Cześć. Od dłuższego czasu jesteśmy  umówieni, na  „pogawędkę” o paintballu, Ranger Warsaw, polskim i światowym społeczeństwie paintballowym. Jednak zanim przeprowadzimy obszerny wywiad, proponuję szybką rozmowę o Waszych przygotowaniach do Millennium Series 2015. Jakie cele i założenia ma Ranger na nadchodzący sezon w MS?

[Sławek „Spacek” Pacek] Jak zwykle Millennium jest dla nas priorytetową ligą. Chcemy osiągnąć jak najlepszy wynik, nawet kosztem PLP. Niestety nie będzie to łatwe, ponieważ w tym roku drużyny grające SPL, mocno zainwestowały w graczy PRO; jako stałych zawodników lub implanty. Na przykład Scorpions Milano będzie grać z czterema Joy`ami (w tym Sebbanem i Maximusem),  Five Stars Lleida z Montressorem i Monvillem, Red Storm Moscow z Lukashukiem, Samoylovem i Zakharovem, Manchester Firm z Ryan`em i Mc Curley`em, Dornbirn Daltons z Avilesem, Ramstein Instinct z Goffem. A i tak nie wymieniłem wszystkich PRO graczy, którzy będą grali w SPL.Jak widać nie będzie łatwo, ale damy z siebie wszystko.

Co do przygotowań przedsezonowych to oprócz mocno przepracowanej zimy na reballach, oraz treningu na farbie w Pabianicach na początku marca, graliśmy 14-15 marca bardzo fajny sparing pod Wiedniem.  Sparowaliśmy tam z Vienna United, Mercs, oraz Vienna Impact, na doskonałym polu z nową wykładziną, oraz nowymi balonami, oczywiście z aktualnym upgrade`em. Musi wystarczyć.

 

[PbForce.pl – Arek] W jakim składzie udacie się na inauguracje sezonu  Millennium Series 2015? Czy w Rangerze pojawią się wzmocnienia kadrowe?

[Sławek „Spacek” Pacek] Nasz skład na najbliższy turniej to: Krzysiek ‚Izi’, Rożek, Żuku, Daniel Stanaszek, Pischti , Witek, Maciek Kowalczyk i ja. Oraz Tomar.

 

[PbForce.pl – Arek] Maciek Kowalczyk to nowa twarz w Ranger Warsaw a dobrze znana w Polsce, bo to gracz Warsaw United. Został  nowym zawodnikiem Ranger Warsaw?

[Sławek „Spacek” Pacek] Maciek będzie z nami grał Millennium Series w tym roku. To bardzo dobry gracz i doskonale wkomponował się w naszą drużynę i na polu, i poza nim :)

 

[PbForce.pl – Arek] Wracając jeszcze na szybko do tematu Millennium Series, to mało kto wie ale „otarliście” o ukończenie sezonu w gronie drużyn, które w tym roku będą walczyły w elitarnej CPL. Przybliżysz okoliczności?

[Sławek „Spacek” Pacek] Aż tak bym tego nie nazwał. Po prostu na drugim turnieju MS 2014 w Bitburgu nie wyszliśmy z grupy. Gdybyśmy wyszli i wzięli miejsce w 1szej dziesiątce, jak na wszystkich innych turniejach MS w tamtym roku, to mielibyśmy 4 w generalce na koniec sezonu. Ale to tylko gdybanie. Było, minęło. Za chwilę nowy sezon i wszystko w naszych rękach.

 

[PbForce.pl – Arek] Podsumowując, w nadchodzący weekend rozegracie turniej w silnej dywizji SPL – MIllennium Series. Umówmy się, że po powrocie zadam jeszcze kilka pytań związanych z turniejem. Tymczasem redakcja PbForce.pl życzy Wam jak najlepszego wyniku, Trzymamy za Was kciuki !!

[Sławek „Spacek” Pacek] Dziękujemy !!

 

[Arek]