pbforce.pl - Polski paintball od a do z, gry paintballowe, drużyny, ogłoszenia, pomoc, aktualności
Artykuły Wydarzenia

Wędrzyn czyli jedyne takie miejsce w Polsce…

Wędrzyn czyli jedyne takie miejsce w Polsce…

Wędrzyn to niewielka miejscowość w województwie lubuskim, której życie od jej założenia związane jest z wojskiem. To tak naprawdę miasto-koszary, jedno nie istnieje bez drugiego.

To także, a może przede wszystkim Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych, w skład którego wchodzi Centralny Ośrodek Zurbanizowany – największy poligon zurbanizowany w Polsce. Na jego terenie znajdują się aż 72 budynki, przejścia podziemne, kanały itp. Wszystko mieści się na 7 ulicach.

Dzięki Stowarzyszeniu Twierdza i Paintball Scenario gracze paintballowi po raz kolejny mogą przez jeden weekend w roku zagrać na tym świetnym terenie uczestnicząc w grze Battlefield Narco State.

W tym roku jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy organizatorzy planują rozmieścić balony pomiędzy budynkami co znacząco ułatwi przemieszczanie się i ataki pomiędzy budynkami. Do tej pory zapisało się ok. 120 osób i miejmy nadzieję, że sytuacja z pandemią koronawirusa się unormuje i impreza się odbędzie. Do lipca jeszcze sporo czasu.

https://www.altair.com.pl/files/news/gallery/22/22720/czolg05.jpg

foto: altair.com.pl

 

foto: paintballscenario.pl

Szczegóły i rejestracja -> www.paintballscenario.pl

Battlefield Narco State

teaser

0
0
Guma

Zakochany w paintballu od wczesnych lat 2000, od 2007 roku właściciel pola Star Paintball. Jak sam o sobie mówi nie potrafi grać, więc na grach "szczela foty". Z wykształcenia "wodzirej amator".

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *